Recenze BLIZZARD

Ověřený zákazník TEAM SPORT Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2014

Zakoupeno v TEAM SPORT

• super poměr cena výkon, nízká hmotnost, rychlá změna výšky holí díky fastlockům, rukojeť se dobře drží, ale ještě nebyla vyzkoušena v létě, tak snad se nebude potit dlaň
  • po složení by mohly být ještě menší (68 cm)
  • není antishock

zatím vyzkoušeno jen při jedné tůře, ale určitě se jde lépe z kopce, hole slouží jak oodpočinek pro kolena a opěra, nejsou těžké, díky fastlockům se dá rychle změnit výška hole, když se mění terén

Blizzard Challenge

Blizzard Challenge

Přidáno: 14. dubna 2014

Zakoupeno v Skibikecentrum.cz

• Snadné a rychlé nastavení délky
  • Nevím

spokojenost

Ověřený zákazník Sportisimo Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2014

Zakoupeno v Sportisimo

• Moc pěkný dizajn, pěkné provedení.
  • Jeví se mi trochu těžší, ale je to jen pocit (nevážil jsem je).

Doporučuji ke koupi. Slušné zboží za dobrou cenu.

Přidáno: 31. března 2014

(naposledy upraveno 31. března 2014)

Zakoupeno v Originalky.cz

• Zpracovani na ps3 uzasne... Miluju D1...totalni srdcovka z casu battle netu, i D2 jsem na cas propadl... D3 na ps3 jsem napred moc.neveril... Ale ca 20 minut a uz to.jede... I mazelku to chytlo a v couch multipl. se prosekavame 2 aktem..
  • Jednou se to pri nacitani cd ve hre kouslo... Ale stane se... Zadna tragedie...

Vyborna hra

Ověřený zákazník XBox360konzole.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. března 2014

Zakoupeno v XBox360konzole.cz

Hra je poutavá, jsem ráda, že jsem zvolila Diabla 3 pro xbox, je to úplně jiné hraní, hlavně ve více hráčích

Přidáno: 23. března 2014

• VIP

velice dobrá hra

Blizzard Dragon čepice black orange

Blizzard Dragon čepice black orange

Přidáno: 8. března 2014

dobré

Přidáno: 28. února 2014

• Na PS3 je Diablo III úžasně hratelné, perfektní loot oproti PC verzi, některé prvky jsou zjednodušené, ale na zábavě to nijak neubírá. Obtížnost hry lze nastavit, ale nemá smysl začít hrát na nižší, než HARD, je to pak moc lehké. Ovládání pro Dualshock 3 je zvládnuté na jedničku. Vždy jsem byl proti konzolím a hrál jsem výhradně na PC, ale toto mne mile překvapilo. S přítelkyní hrajeme téměř denně kooperativní multiplayer, není potřeba trvalé připojení k internetu, PS3 s Diablem III si lze vzít třeba na chalupu do lesa :-). Internet je nutný jen před prvním spuštěním hry, kdy hra nabídne k nutné instalaci nejnovější update (asi 17MB). Hra jde naprosto plynule (až na občasné mikro lagy, když dochází k načítání dalšího obsahu z disku), za cca 120hodin hraní jsem nenarazil na žádný BUG, což je neuvěřitelné. Náhodné generování map, příšer, předmětů, to vše funguje skvěle, kra vás nutí šetřit se zlatem (léčivé lektvary jsou extra drahá záležitost) a minimum "obyčejných předmětů", které nasbíráte na prodej, se vykupuje za zlomkovou cenu. Navíc dochází k opotřebování zbraní, oblečení a všeho, co máte na sobě a oprava se také platí nemalou částkou. Nakonec zmíním extra silné a propracované závěrečné bose, ze kterých ale vždy vypadne odpovídající extra dobrá odměna. Prostě tak, jak to má ve správném RPG být.
  • Uvítal bych ještě o kousek vyšší obtížnost od začátku hry, inventář vždy může prohlížet na jedné obrazovce pouze jedna osoba, tedy při kooperativním multiplayeru na jedné televizi ostatní čekají. Jinak to ale udělat nešlo, aniž by se nezmenšila včechna písmena a náhled. Hra se tomu z části vyhýbá, jelikož má každý hráč ještě miniinventář, tedy spíše seznamově orientovaný inventář, který lze používat současně, je to ale jen nouzovka na prohození zbraní a vybavení, téměř bez informace o kvalitě daného předmětu - při tuhém boji, kdy máte rozštípaný meč a štít to ale na rychlou změnu za něco nerozbitého stačí :-).
  • Hra by mohla být delší, i když lze teoreticky hrát stále dokola díky generovaným mapám, ale už to není ono. Zábava hry stoupá při hře více hráčů, v single to je sice také dobré, ale může se dostavit po určité době stereotyp.

Až na konzolích důstojný nástupce Diabla I a II (i když jejich kvalitu nepřesahuje), ale těžko bychom hledali za poslední dobu lepší a hratelnější RPG pro offline kooperaci. Konzolová verze neobsahuje aukci a to je jedině dobře.

Ověřený zákazník Sport-D.cz aXOs

Přidáno: 24. února 2014

Zakoupeno v Sport-D.cz

• Lehké

Za tu cenu mohu doporučit.
Používal jsem několik let (kupováno za dvojnásobnou cenu).
Po znehodnocení hůlek (nic nevydrží věčně) jsem je objednal znovu.

Blizzard 906 DAV

Blizzard 906 DAV

Ověřený zákazník DoMish sport Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2014

Zakoupeno v DoMish sport

• Nemlží se
  • Kvalita/cena
  • Vzhled

Rozhodně bych doporučil všem, kteří nechcou moc utratit ale zároveň mít dobrou kvalitu výrobku.

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2014

Zakoupeno v Herní svět

• Úspěšné pokračování série Diablo.Chytlavost,hratelnost,grafika.
  • Pro fandu Dibla asi nic.

Pro fandu Diabla další hodiny pařby.

Přidáno: 5. ledna 2014

• Perfektni

Jedine co mi vadi je ze veskere vybaveni vcetne nekterych zbrani jsou pro vsechny jak barbara tak kouzelnika

Přidáno: 5. ledna 2014

• Je to kralovna vsech rpg abych reagoval na predchozi recenzi. To ze se na 60lvl odemknou vsechny skilly a lze je volne kombinovat neznamena, ze se to kazdemu povede. Dale jiz obsahuje vsechny updaty z PC verze jako napr. paragon levelovani nad 60 uroven. Jestli ti normal pripada moc lehke tak prave ktomu je tam na vyber dalsich cca 6obtiznosti. Taky urcite nema smysl hrat offline a jeste bez spoluhracu. Odrazi se to nejen na lootu ale predevsim na zabavnosti. Tim ze odstranili online aukci opet padaji veci z bossu stylem jak sme zvyklí z d2.
  • Dlouhy rozjezd. Taktiku je potreba vypilovat az na lvl 60 kdy mate k dispozici vsechny moznosti. Az do obtiznosti inferno na master x je v podstate jedno co mate na sobe pokud hrajete v bande. Ve ctyrech na jedne TV je hra opravdu bezkonkurencni, ovsem kdyz se 4hraci chteji ve meste rozprodat,opravit,craftovat veci a gemy.... Tak uz to zabere vice casu nez je zdravo. Proto doufam ze na x1 bude na obchodovani a inventar podporovat smartglass.

Urovne se generuji nahodne monstra taky... takze i kdyz budete hrat 10x jeden quest, vzdycky potkate elity s jinymi kombinacemi schopnosti a vždy pujdete jinou cestou. Neboli v teto hre dvakrat do stejne reky nevstoupite.

Blizzard MAGNUM IQ JR 13/14

Blizzard MAGNUM IQ JR 13/14

Přidáno: 2. ledna 2014

• Vzhled
  • Cena/kvalita

+ cena s kvalitou jde na vysoký standart

Přidáno: 29. prosince 2013

• Cena.
  • V ceně nejsou sněhové talířky.

Na rekreační použití v pohodě.

Přidáno: 28. prosince 2013

• design hlavních charakterů
  • a jejich schopností
  • design protivníků
  • takticke souboje
  • NENÍ TO RPG
  • moc barevná a veselá grafika
  • nudný level design
  • lehká normal obtížnost
  • od poloviny hry šílený stereotyp

Diablo není RPG jde o čistě akční hru. U vaší postavy jsou atributy pevně dány a pokud poskočíte o úroveň výš, tak se i automaticky přerozdělí podle přání autorů hry. Otevřou se vám nové schopnosti, kouzla atd., opet ovsem presne v danem poradi jak zamyslely tvurci. Na kazde tlacitko mate na vyber nekolik schopnosti a vzdy si musite zvolit, ktere se vam vice hodi. V uzavrenych interierech si zvolim otravenou sipku, v otevrenych exterierech kde se ze vsech stran hrnou tucty nepratel neco vice praktictejsiho.

Ja jsem hral za Samana a uzil jsem si dost legrace. Muzu si vyvolat na pomoc zombie psy, obrovskeho Ghula. Muzu pomoci voodoo panenky premenit nepratele na slepice. Je toho opravdu spousta, neustale chodite do menu a prenastavujete si schopnosti. Oteviraji se tak pomalu, ze ani do konce hry si vsechny neuzijete, ale na kazdou se budete tesit.

A o tom Diablo 3 je. O rozmanitych a originalnich schopnostech charakteru. Kdy se na kazdou novou budete tesit jako maly kluk.

Hra na normal je strasne jednoducha a od poloviny hry jsem jen bezel a kostil tuny nepratel. Je lepsi zvolit vyssi obtiznost

nemel jsem moznost hrat hru ve vice hracich,ale to bude urcite bomba.

Ověřený zákazník GameExpres.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2013

Zakoupeno v GameExpres.cz

• přítel čekal 10 let než vyjde pokračování a je to perfektní !!!
  • zatím o žádných nevíme

Bezvadná hra! Přítel je nadšen ;-)

Blizzard Professional Ski rukavice

Blizzard Professional Ski rukavice

Přidáno: 16. prosince 2013

• Dobrý materiál

Tyto rukavice opravdu ruce zahřejí...

Ověřený zákazník Kuma.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. prosince 2013

Zakoupeno v Kuma.cz

• Návykovost jako v předešlém díle. Plně a smysluplnně využitelné všechny atributy postavy, fyzika.
  • Zjednodušený vývoj postavy, postihy po zemření a grafika. Mohla být temnější.

Stále kvalitní titul, kterému po pár hodinách odpustíte všechny nedostatky. Za ty peníze to stálo.

Ověřený zákazník EURONICS Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. prosince 2013

Zakoupeno v EURONICS

• Perfektni akční , graficky hezká hra

Pro me poutava hra, akční, boj za dobro, ktera rozhodne stoji za to

Zobrazuji 201 - 220 ze 259 recenzí 1...9 10 [ 11 ] 12 13